Lotnicze inspekcje

termowizyjne

Inspekcje termowizyjne

Inspekcje termowizyjne z drona charakteryzują się przede wszystkim szybkością i wygodą. To najlepszy wybór na inspekcje dużych obszarów ze względu na oszczędność czasu i kosztów.

Bogate w szczegóły obrazowanie termiczne wykrywa i diagnozuje ukryte problemy oraz ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Drony pozwalają bardzo szybko zbierać radiometryczne dane dotyczące temperatury na dużych obszarach, takich jak dachy, panele słoneczne i instalacje podziemne. Zachęcamy do kontaktu z firmą, jeśli interesuje Cię profesjonalna inspekcja kamerą termowizyjną.

Dobrze trafiłeś!

Pure-power to specjaliści w swojej dziedzinie

Inspekcje wizyjne

z drona to najlepszy sposób, aby dotrzeć w miejsca niedostępne i niebezpieczne do samodzielnej weryfikacji.

Dzięki bezzałogowym statkom powietrznym można przemierzać obszar w ułamku sekundy w porównaniu z tradycyjnymi technikami. Dokumentacja w formie zdjęć i video pozwala na przeanalizowanie prac naprawczych oraz ogólnego stanu infrastruktury.

Wykononujemy inspekcje

Instalacji fotowoltaicznych

Lokalizujemy hotspoty, identyfikujemy anomalie, zacienienia, uszkodzenia mechaniczne i zanieczyszczenia.

Sieci ciepłownicznych

Sprawdzamy instalacje elektryczne za pomocą obrazów termowizyjnych. Odkrywamy obszary z nadmiarem ciepła i zapobiegamy awariom.

Sieci energetycznych

Odkrywamy obszary z nadmiarem ciepła i zapobiegamy awariom komponentów.

Kominów przemysłowych

Sprawdzimy stan techniczny oraz zlokalizujemy pęknięcia i uszkodzenia poszczególnych elementów komina.

Budynków, biurowców, szklarni

Sprawdzimy wszystkie elementy dachu, kominu i ścian, pod kątem utraty ciepła, uszkodzeń spowodowanych wilgocią lub innych problemów.

Zbiorników, silosów

Lokalizujemy wady, usterki i uszkodzenia mechaniczne zbiorników.

Pomagamy deweloperom i prywatnym konsumentom zweryfikować jakie naprawy będą potrzebne.

Nietypowy problem?

Przekażemy Ci dane umożliwiające podejmowanie decyzji ze szczegółowych obrazów termowizyjnych. Niezależnie od tego, czego wymaga Twój projekt, będziemy z Tobą współpracować.  Zrobimy zdjęcia, których potrzebujesz, abyś uzyskał dane, których szukasz.

Korzyści jakie niosą inspekcję z drona

Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają bogate doświadczenie. Wyróżniamy się skutecznością działań, a także terminowością. Wiele pozytywnych opinii klientów na temat Pure-power to dla nas najlepsza rekomendacja.

Z usług skorzystać mogą zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Działamy na terenie całej Polski. Wśród świadczonych przez nas prac znajduje się także mycie paneli fotowoltaicznych oraz mycie elewacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnie przygotowanej oferty!

Produktywność

Nasze drony dają możliwość obrazowania zarówno termowizyjnego jak i wizyjnego, a zebrane dane gwarantują skuteczną ocenę.

Wydajność

Drony skutecznie skrócają czas inspekcji z kilku dni do kilku godzin. Czynią możliwymi misje, nieosiągalne wcześniej ze względów bezpieczeństwa.

Efektywność

Regularne inspekcje pozwalają na bardzo wczesne wykrycie anomali, uszkodzeń i usterek. Tym samym umożliwiają uniknięcie wysokich kosztów napraw.

Bezpieczeństo

Każdy z nas zdaje się sobie sprawę z konieczności przeprowadzenia inspekcji dachów, kominów czy murów budynków. Niestety inspekcje tego typu kojarzą się głównie z wysokim ryzykiem podczas pracy na wysokościach, a tym samym wysokimi kosztami wynajęcia specjalistów. Badania z wykorzytaniem bezzałogowych statków powietrznych, potocznie zwanych dronami to zdecydowanie szybszy, tańszy i przede wszystkim bezpieczniejszy sposób pracy.

Nasi operatorzy dronów są odpowiednio przeszkoleni oraz posiadają uprawnienia UAVO i są ubezpieczeni polisą OC. Przed każdym lotem sprawdzamy lokalizację (w jakiej strefie lotniczej jest położona), a następnie uzyskujemy wymagane zgody na lot.

Zaplanuj inspekcję już dziś!

+48 722 309 459

Działamy na terenie całej Polski

Adres: Jarocin, 63-200

Email: kontakt@pure-power.com