Mycie elewacji

i dachów

Mycie elewacji

Oferujemy mycie elewacji budynków jednorodzinnych, hal, bloków, a także budynków gospodarczych. Podejmujemy się czyszczenia elewacji wykonanych z tynku, kamienia, metalu, czy innych materiałów. W zależności od rodzaju oraz stopnia zabrudzenia, dobieramy odpowiednią metodę czyszczenia. Budynki często posiadają elewację w jasnych kolorach, co wiąże się z tym, że brud oraz zanieczyszczenia są mocno widoczne. Dzieje się tak za sprawą pyłu, kurzu, glonów, wykwitów, a także pod wpływem działania czynników atmosferycznych.

Realizujemy również profesjonalne mycie dachów. Wiemy, jak przywrócić budynkom dawną świeżość i estetyczny wygląd! Wykonywane przez nas prace przebiegają szybko i sprawnie. 

Dobrze trafiłeś!

Pure-power to specjaliści w swojej dziedzinie

Pure-power - profesjonalne mycie elewacji

Wszystkie prace wykonywane są przez specjalistów z odpowiednim przeszkoleniem oraz dużym doświadczeniem. Jesteśmy skuteczni w działaniach, co potwierdzić może wielu zadowolonych klientów. Zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Warto skorzystać z usług Pure-power, jeśli interesuje Cię profesjonalne mycie elewacji domu lub budynku o innym przeznaczeniu. Nam możesz zaufać!

Pomagamy deweloperom i prywatnym konsumentom zweryfikować jakie naprawy będą potrzebne.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Wykonujemy również prace takie jak:

Za proponowane usługi zapewniamy korzystne ceny. Masz pytania dotyczące oferty? W takim razie zachęcamy do kontaktu przez nasz formularz, maila lub telefon. Chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zaplanuj mycie elewacji oraz dachów!

+48 722 309 459

Działamy na terenie całej Polski

Adres: Jarocin, 63-200

Email: kontakt@pure-power.com